Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna, ul. Nowe Miasto

Nowe Miasto, Srebrna Góra, dolnośląskie

  • 5 300 000 zł
  • 92 407 m²
  • 57,35 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Lendzion

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Nowe Miasto

Nowe Miasto, Srebrna Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

5 300 000 zł

92 407 m²

57,35 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Nowe Miasto

Zaktualizowane: 13 maja 2026

5 300 000 zł 92 407 m² 57,35 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 5 300 000 zł (57,35 zł/m²)
  • Działka: inwestycyjna, 92 407 m²
  •   dojazd drogą nieutwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-7/16097/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ###
Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnych gruntów inwestycyjnych o łącznej powierzchni 9,2407 ha, położonych w malowniczej miejscowości Srebrna Góra jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji turystycznych Dolnego Śląska.
Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w południowej części Srebrnej Góry (gmina Stoszowice), w bezpośrednim sąsiedztwie terenów o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych. (...)

Agent

Joanna Lendzion

608 371...

608 371 078

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Lendzion

608 371...

608 371 078

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Lendzion

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości